Президент та Виконавча рада

Наша діяльність має на меті пропагування інклюзивності та толерантності - як Україні, так і в країнах Європейського Союзу та Східного партнерства. Наша команда - це в першу чергу ідейні ентуазіасти, захоплені проектами, які пропагують цінності. Попри те, що кожен в ГО "Інститут українських студій" має сферу відповідальності - великою мірою ту, яку сам обрав - більшість питань обговорюється командою задля кращого результату.
Роман Боренько
Президент

Роман Боренько - Президент з жовтня 2017 року. До того - віце-президент з місцевого розвитку ГО "Інститут українських студій" у 2015 та 2017 роках. Протягом цього часу почав реалізацію проекту "Сенсотека". Також є засновником проекту "Inclusive IT".

Лілія Гось
Віце-президент з міжнародних питань

Віце-президент з міжнародних питань. Відповідає за всі-всі контакти з міжнародними партнерами. Перша діяльність Лілі в організації - викладання англійської мови в інклюзивних групах для учнів спеціалізованої школи-інтернату №100 для дітей з порушеннями зору. Курси і зараз є частиною Сенсотеки.

Таміла Бабак
Менеджерка Велопробігу Бачу! Можу! Допоможу!
Христина Канагіна
Віце-президент з місцевого розвитку. Менеджерка Сенсотеки

Перша діяльність Христини Канагіної в організації - викладання англійської мови в інклюзивних групах для учнів спеціалізованої школи-інтернату №100 для дітей х порушеннями зору. Курси і зараз є частиною Сенсотеки. Тепер Христина - менеджерка Сенсотеки, займається наповненням простору подіями, а з жовтня 2017 року - віце-президент з місцевого розвитку.

Вікторія Лучка
Менеджерка Сенсотеки

Вікторія Лучка - організатор Велопробігу "Бачу! Можу! Допоможу!" протягом 3 років. Тепер вона бере під опіку Сенсотеку для того, щоб вивести її на новий рівень.