Вітаємо на сайті ГО Інститут українських студій

ІУС - це спільнота людей, об'єднана заради суспільного поступу

 • Велопробіг "Бачу! Можу! Допоможу!"

  Велопробіг "Бачу! Можу! Допоможу!" стартував влітку 2015 року і відтоді відбувається щороку. Інклюзивний марафон на велосипедах-тандемах дає можливість людям з порушеннями зору відчути насолоду крутіння педалями.

 • Сенсотека

  Публічна бібліотека в мальовничому Стрийському парку Львова. Дружня до людей з інвалідністю. Ми прагнемо, щоб люди з інвалідністю були частиною суспільства. Молодіжні культурні події. Простір спільного зростання.

 • IUS International

  Молодіжні програми задля інтеграції України в Європу. Erasmus+, Європейська волонтерська служба, Молодь для обмінів та порозуміння - ми є представниками цих програм.

 • Inclusive IT

  Люди з інвалідністю мають ті ж потреби, що і всі. Наша місія - зробити спілкування людини з інвалідністю з інформаційними технологіями ближчим.


Хто ми є?

ІУС - це спільнота молодих людей, що прагне інтеграції в суспільство людей з інвалідністю. Це громадська організація, яка пропагує європейські перетворення в Україні через різноманітні молодіжні зустрічі молодих лідерів. Це організація, яка перетворює Львів, зокрема, міську Сенсотеку в Стрийському парку.

Що ми пропагуємо

Візія

ІУС - молодіжна організація, завжди прихильна до участі в наших програмах людей з інвалідністю. ІУС дбає про імідж України серед молоді Європи.

Місія

сприяти створенню інклюзивного і толерантного суспільства в Україні, зокрема шляхом залучення людей з інвалідністю та членів (членкинь) інших вразливих соціальних груп до активного громадського життя і освітньої діяльності, спрямованої на захист їхніх прав.

Стратегія

Кожна наша маленька дія має на меті дві речі - сприяння людині з інвалідністю в її самореалізації та пропагування її успіхів. У міжнародній співпраці кожен проект - це маленький крок до усвідомлення місця України в Європі

Що про нас кажуть