Вітаємо на сайті ГО Інститут українських студій

ІУС - це спільнота людей, об'єднана заради суспільного поступу

 • Велопробіг "Бачу! Можу! Допоможу!"

  Велопробіг "Бачу! Можу! Допоможу!" стартував влітку 2015 року і відтоді відбувається щороку. Інклюзивний марафон на велосипедах-тандемах дає можливість людям з порушеннями зору відчути насолоду крутіння педалями.

 • Сенсотека

  Публічна бібліотека в мальовничому Стрийському парку Львова. Дружня до людей з інвалідністю. Ми прагнемо, щоб люди з інвалідністю були частиною суспільства. Молодіжні культурні події. Простір спільного зростання.

 • IUS International

  Молодіжні програми задля інтеграції України в Європу. Erasmus+, Європейська волонтерська служба, Молодь для обмінів та порозуміння - ми є представниками цих програм.

 • Inclusive IT

  Люди з інвалідністю мають ті ж потреби, що і всі. Наша місія - зробити спілкування людини з інвалідністю з інформаційними технологіями ближчим.

Хто ми є?

ІУС - це спільнота молодих людей, що прагне інтеграції в суспільство людей з інвалідністю. Це громадська організація, яка пропагує європейські перетворення в Україні через різноманітні молодіжні зустрічі молодих лідерів. Це організація, яка перетворює Львів, зокрема, міську Сенсотеку в Стрийському парку.

Що ми пропагуємо

Візія

ІУС - молодіжна організація, завжди прихильна до участі в наших програмах людей з інвалідністю. ІУС дбає про імідж України серед молоді Європи.

Місія

сприяти створенню інклюзивного і толерантного суспільства в Україні, зокрема шляхом залучення людей з інвалідністю та членів (членкинь) інших вразливих соціальних груп до активного громадського життя і освітньої діяльності, спрямованої на захист їхніх прав.

Стратегія

Кожна наша маленька дія має на меті дві речі - сприяння людині з інвалідністю в її самореалізації та пропагування її успіхів. У міжнародній співпраці кожен проект - це маленький крок до усвідомлення місця України в Європі

Що про нас кажуть

Допоможіть ІУСу розвиватися!

ЛММГО "Інститут українських студій" потребує Вашої підтримки. Дуже часто проекти реалізовуються на ентузіазмі працівників та волонтерів, але інколи ми потребуємо фінансових ресурсів для втілення спільних цілей. Просимо підписати на щомісячний фінансовий внесок відповідно до Ваших можливостей.

Наперед дякуємо!