Мій EVS досвід

Мене звуть Інна і я щойно повернулась з EVS проекту на півдні Португалії.

Цей рік був найкращим в моєму житті: теплий клімат, зелень навкруги, океан, розслаблені португальці, купа вільного часу. Я б радила всім побувати на EVS проекті!

Мій проект це по суті робота з дітьми та підлітками в організації MOJU ( місто Олляо, біля Фару). Вони приходили в організацію після школи та грали з нами в ігри та менші з них робили з нами укроки. Наша міжнародна команда волонтерів придумавала для них розвиваючі ігри, квести, разом робили хендмейд, трохи вчили дітей англійської і вони нас португальської.

Велику частину вільного часу ми проводили разом з волонтерами: прогулювались, подорожували, разом збирались повечеряти. До нашої диференційованої команди приєднувались місцеві ментори, які показували місцевість, допомагали розібратися з португальским побутом.

Португальске життя, на відміну від українського, не таке стресове. Тут більш спокійно й люди більш розслаблені. Йдучі вдень по вулицях я помічаю усміхнених португальців в простих традиційних кафе за чашкою малесенької смачної кави. Сонце світить яскраво навіть взимку. Температура в січні, коли я відїзжала була +17, а часто є і всі 20. Але застережу, що вночі набагато холодніше, доводиться діставати товстий жакет.

Скажу чесно, просте життя маленького містечка біля океану мене покорило і я хочу назад. =)

Якщо у когось є до мене питання, залюбки відповім. =)

SHARE

Comments are closed.