“Breathe in” (“Вдихни”)

“Breathe in” (“Вдихни”) – це двоетапний проект, організований організацією “Mosta Y.E.C.” (Мальта) спільно з “International Centre for Peace and Integration” (Грузія), який об’єднав учасників із восьми країн: Грузії, України, Мальти, Португалії, Іспанії, Болгарії, Італії, Лівану. Основною метою проекту було поширення здорового способу життя серед молодіжних працівників, тренерів та молодіжних лідерів з країн ЄС та країн Східної Європи та Центральної Азії. Більше того, проект був спрямований на покращення умінь планування та втілення заходів на свіжому повітрі, пов’язаних із позитивними прикладами ведення здорового способу життя.

Ірина Климко: “ Перший етап відбувся на Мальті і насамперед містив багато корисної практичної інформації. Адже перед будь-якою фізичною активністю просто неба важливо знати про всі ймовірні виклики. Отож, ми мали чудову нагоду навчитися, як правильно підготуватися до піших походів і зробити їх максимально безпечними та корисними. Наприклад, як працювати з картами – обчислювати відстань і час походу, як пакувати рюкзак і правильно використовувати інше спорядження, як надати першу допомогу в умовах дикої природи. Ми отримали базові знання, які дають змогу почуватися безпечно у навколишньому природному середовищі, а також можливість займатися активним відпочинком та використовувати довкілля як простір для творчості та саморозвитку. Це був чудовий шанс дізнатися більше про діяльність, що сприяє розвитку навколишнього середовища, про здоровий спосіб життя та випробувати переваги активного фізичного відпочинку просто неба.”

Віталій Савчук: “Під час другого етапу, який відбувся у Грузії, ми сконцентрувалися на практичних моментах. Ми провели 13 днів разом з палатками, без Інтернету, гарячої води та будь-яких вигод міського життя. Ми отримали корисний досвід походів, кемпінгу та інших заходів просто неба. Також ми відкрили для себе грузинську та культури інших країн, які брали участь в проекті. Під кінець проекту ми були готові до активного способу життя набагато краще, ніж на початку, та отримали справді корисні знання про традиції інших країн ”

SHARE

Comments are closed.