Мандрівка героя

Уявіть собі місце, де збираються герої зі всього світу, щоб поділитись своїми надзвичайними можливостями. Саме Брюссель став таким місцем, де молоді люди з 15 країн провели неймовірний тиждень на початку грудня 2017 року. «Шлях героя» – це щось трохи більше, ніж просто назва. Це життєвий цикл, який проходять усі герої, усі, хто змінюють світ на краще.

Різноманіття культур, мов, досвіду та зацікавлень об’єднала сила сторітелінгу. Кожен знайшов своє місце на проекті, працюючи над сторітелінгом, цифровим сторітелінгом, інтерактивним цифровим сторітелінгом та освітньою програмою, вкладаючи всі сили в щось нове, але таке захоплююче для нас. Як підсумок, одного холодного дощового вечора, всі герої та їх друзі зібрались у теплому та затишному місці, щоб поділитись результатами своє праці. Ми розказали 5 емоційний історій, показали відео-історію життя одного біженця та презентували інтерактивну цифрову розповідь під назвою «Довга Подорож».

Вісім днів, сповнених важкою працею, кооперацією, сміхом, допомогли нам розвинути такі навики як креативне письмо, критичне мислення, публічне мовлення, навики роботи з цифровими приладами та багато інших. Проте найважливішим стало розуміння, що бажання позитивних змін та важка праця приносять свої плоди, а герой – це не таємнича постать з фільмів чи книг, героєм може бути кожен із нас.

SHARE

Comments are closed.