«Sharing Stories Building Bridges» (4-11.12.2017, Бакуріані, Грузія)

Щасливе селфі, зроблене інтернаціональною групою на вежі . Позаду видніється містою. Один із хлопців тримає в руках снігову брилу.

З 4 по 11 грудня 2017 року пройшов тренінг «Sharing Stories Building Bridges» в місті Бакуріані, Грузія. Основною ідеєю проекту було дослідити цифровий сторітелінг. Враженнями ділиться одна із учасниць проекту, Анастасія Ніколаєва: «Мені випала чудова нагода взяти участь у тренінгу у Грузії. Для мене це була можливість відкрити внутрішній світ, мої почуття для всього світу, розповісти мою унікальну історію в якій завжди є істина автора. На тренінгу я вперше відкрила для себе цей неймовірний метод . Я стала більш творчою та відповідальною.

На проекті панувала неймовірна обстановка, як в великій сім’ї на 22 дорослих дитини. Ми всі були із різних країн і різного віку, але чудово ладнали. Найбільше мені запам’яталася взаємодопомога та підтримка. Хоча кожен учасник працював над власною історією, інші з радістю бралися допомогти.

На стіні висів плакат, де ми позначали на скільки завершеною є наша історія, а також наші знання і вміння, якими ми могли допомогти іншим учасникам. Ми не тільки працювали, але і кожен вечір в нас були ігри в UNO, музика і душевні розмови.

Люди, музика, кухня, культура. Цей візит допоміг відкрити все це для мене. Єдине, про що я шкодую, це те, що я мало часу провела в сонячній країні Грузії, адже в цій мальовничій землі хочеться навчатися і досліджувати нові речі.»

SHARE

Comments are closed.