Серпень – час великих можливостей

З 10 по 21 серпня 2015 року шестеро учасників з Інституту українських студій взяли участь в естонському проекті “Лісові казки”. Молодіжний обмін відбувався в рамках програми Erasmus+ в місті Лууа, Естонія.

У проекті взяли участь 48 учасників з таких країн, як: Естонія, Україна, Польща, Греція, Грузія, Туреччина та Вірменія. Метою проекту було обговорення лісової культури в країнах-партнерах та який вона має вплив на фольклор – казки, легенди, прислів’я та народні пісні. За допомогою неформальної освіти молодіжний обмін дав учасникам можливість пізнати природу Естонії, познайомитись з культурою Прибалтики та дізнатись про лісове господарство. Протягом проекту учасники відвідали національний заповідник, зоопарк, музеї та університетське містечко Тарту. Окрім процесу зйомки та монтажу, ми мали можливість пару годин насолодитись тишею лісу та позбирати ягід або грибів, з яких ми потім відповідно робили домашнє варення та грибну підливку. Також допомагали в арборетумі по догляду за деревами. Кожні два дні одна з країн-учасниць представляла свою культуру, звичаї та національні страви, що допомогло нам краще пізнати світ та традиції інших країн. Під кінець проекту були представлені результати у вигляді анімацій, короткометражок, фотографій та музичних кліпів. Найкращі роботи були оцінені достойно, і команди-переможниці отримали призи.

На цьому проекті ми навчились краще толерувати один одного, працювати в команді та отримали нові навички у сфері відеозйомки, а найголовніше – ми зрозуміли, що поки ми молоді, ми повинні обмінюватись досвідом та пізнавати нові країни, адже це розширює наше світосприйняття.

 

SHARE